ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ИНСПЕКЦИСКИ РАБОТИ - ИНСПЕКТОРАТ PDF Печати

Раководител: Сузана Цуцуловска, ВСС, Градежен факултет

Телефон/факс: (+389) (0)47 552 661

e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

 

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер