Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
ШАХОВСКА СИМУЛТАНКА ВО ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

16.7.2021 

.

sahovska-simultanka-so-dimitar-ilievski

Повеќе...
 
ЧЕСТВУВАЊЕ - 87 ГОДИНИ ОД РАЃАЊЕТО НА ПЕТРЕ М. АНДРЕЕВСКИ PDF Печати

25.6.2021

cestvuvanje-87-godini-od-ragjanjeto-na-andreevski

.

Повеќе...
 
ИТНА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

8.6.2021

Врз основа на член 52 став 1 од Деловникот за работа на Советот на Општина Демир Хисар

(„Службен гласник на Општина Демир Хисар “ бр.3/02) се донесува:

Повеќе...
 
Дневен ред за 52-ра седница на Совет на Општина Демир Хисар PDF Печати

Врз основа на член 53 став 1 од Деловникот за работа на Советот на Општина Демир Хисар

(„Службен гласник на Општина Демир Хисар “ бр.3/02) се донесува:

Повеќе...
 
ЈАВЕН ПОВИК - НАГРАДА ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО, 2021 ГОДИНА PDF Печати

ЈАВЕН ПОВИК - НАГРАДА ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО, 2021 ГОДИНА

01.06.2021
.
javen povik zivotno delo za 2021
.
Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 4 од 264

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер