Соопштенија
ЈАВЕН ПОВИК - НАГРАДАTA ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО PDF Печати

06.07.2020

.

foto-javen-povik-za-zivotno-delo2020

Повеќе...
 
СООПШТЕНИЕ ЗА ГРАЃАНИТЕ PDF Печати

10.04.2020

ИНФОРМАЦИЈА ЗА БАРАЊЕ НА ДОЗВОЛИ ЗА ДВИЖЕЊЕ ВО ВРЕМЕ НА ЗАБРАНА ЗА ДВИЖЕЊЕ

.

izvestuvanje za dozvola za dvizenje foto

.

Повеќе...
 
Годишен извештај на единиците на локалната самоуправа за напредокот на состојбата со еднаквите можности за жените и мажите PDF Печати

09.04.2020

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА 2019 ГОДИНА ЗА НАПРЕДОКОТ НА СОСТОЈБАТА СО ЕДНАКВИТЕ

МОЖНОСТИ ЗА ЖЕНИТЕ И МАЖИТЕ ПРИ ЕЛС, ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР

(PDF - верзија)

 
ЈАВЕН ПОВИК PDF Печати

05.03.2020

.

logo-za-javen-povik

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 10 од 29

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер