Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
Јавен Повик за формирање на Иницијативен одбор PDF Печати

Јавен Повик

за формирање на Иницијативен одбор

за формирање на Локално собрание на млади


javen povik str 1 reduced

Повеќе...
 
ШАХОВСКА СИМУЛТАНКА ВО ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

16.7.2021 

.

sahovska-simultanka-so-dimitar-ilievski

Повеќе...
 
Дневен ред за 52-ра седница на Совет на Општина Демир Хисар PDF Печати

Врз основа на член 53 став 1 од Деловникот за работа на Советот на Општина Демир Хисар

(„Службен гласник на Општина Демир Хисар “ бр.3/02) се донесува:

Повеќе...
 
ЧЕСТВУВАЊЕ - 87 ГОДИНИ ОД РАЃАЊЕТО НА ПЕТРЕ М. АНДРЕЕВСКИ PDF Печати

25.6.2021

cestvuvanje-87-godini-od-ragjanjeto-na-andreevski

.

Повеќе...
 
ИТНА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

8.6.2021

Врз основа на член 52 став 1 од Деловникот за работа на Советот на Општина Демир Хисар

(„Службен гласник на Општина Демир Хисар “ бр.3/02) се донесува:

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 5 од 265

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер