Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
ДНЕВЕН РЕД ЗА 11. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

23.6.2022

.

Повеќе...
 
26. РЕГИОНАЛНИ ПЕНЗИОНЕРСКИ СПОРТСКИ НАТПРЕВАРИ PDF Печати

16.6.2022

.

sportski-penzionerski-nastan

Повеќе...
 
ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР ГО НОСИ ПРИМАТОТ НА НАЈТРАНСПЕРЕНТНА ИНСТИТУЦИЈА PDF Печати

23.5.2022

.

najstransparentna-opstina-demir-hisar-1

Повеќе...
 
Јавен повик за работно ангажирање PDF Печати

Ј  А  В  Е  Н     П О В И К

до

евидентирани невработени лица за вклучување во

Програмата Општинско - корисна работа

Javen Povik Page1 small

Повеќе...
 
ДНЕВЕД РЕД ЗА 10-ТА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

23.5.2022

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 8 од 279

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер