Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
Годишен извештај на единиците на локалната самоуправа за напредокот на состојбата со еднаквите можности за жените и мажите PDF Печати

.

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА 2020 ГОДИНА ЗА НАПРЕДОКОТ НА СОСТОЈБАТА СО ЕДНАКВИТЕ

МОЖНОСТИ ЗА ЖЕНИТЕ И МАЖИТЕ ПРИ ЕЛС, ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР

(pdf - верзија) 

 
КОНЕЧНО НА ЖИТЕЛИТЕ НА С. БЕЛЧЕ ЌЕ ИМ БИДЕ ОБЕЗБЕДЕН ПРИКЛУЧОК КОН КАНАЛИЗАЦИОНА МРЕЖА PDF Печати

02.04.2021

.

-УВИД ВО РАБОТАТА НА ГРАДЕЖНИ АКТИВНОСТИ - ПОСТАВУВАЊЕ

НА КАНАЛИЗАЦИОНА МРЕЖА ВО Н.М. БЕЛЧЕ

.

uvid-postavuvanje-na-kanalizaciona-mreza-belce

Повеќе...
 
Одлука за избор на реонски инструктори за КПР 25 Демир Хисар PDF Печати
odluka za izbor reonski instruktori
 
Одлука за именување на реонски попишувачи PDF Печати
odluka popis izbor popisuvaci 1
odluka popis izbor popisuvaci 2
 
ПРЕЗЕНТАЦИЈА НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР ВО МЕЃУНАРОДНА ПУБЛИКАЦИЈА PDF Печати

15.03.2021

.

publikacija-balkanika-foto-1

.

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 9 од 265

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер