Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
Соопштение за обесштетување од природни непогоди PDF Печати

Soopsteniejpg_Page1Список на обесштетени лица превземи: ТУКА

 
ПРЕДНОВОГОДИШНИ СВЕЧЕНОСТИ PDF Печати

26.12.2022

.

novogodisen-bazar-2022-gradski-plostad

.

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 18. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

22.12.2022

Повеќе...
 
НОВОГОДИШНИ ПАКЕТЧИЊА ЗА ДЕЧИЊАТА ОД ДЕТСКАТА ГРАДИНКА „ВТОРИ СЕПТЕМВРИ“ PDF Печати

23.12.2022

.

prednovogodisni-svecenosti-podaroci-novogodisni-paketcinja-za-detska-gradinka

.

Повеќе...
 
Предлог Буџет на Општина Демир Хисар за 2023 година PDF Печати

ПРЕДЛОГ БУЏЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР

ЗА 2023 ГОДИНА

Фискална табела
Биланс на приходи
Биланс на расходи
Капитални расходи
Тековни оперативни расходи
Функционални расходи
Функционални расходи на потпрограма
Посебен дел
ПРЕДЛОГ-БУЏЕТ ЗА 2022 ГОДИНА-ОБРАЗЛОЖЕНИЕ
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 2 од 281

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер