Известувања
ИЗВЕСТУВАЊЕ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Понеделник, 04 Јануари 2021 09:22

04.01.2021

.

14.memorijalen-turnir-vo-bilijard2021-najava

.

Последно освежено на Петок, 22 Јануари 2021 13:02
Повеќе...
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ за јавна расправа/видео консултација PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Среда, 13 Мај 2020 13:52

Република Северна Македонија

Министерство за транспорт и врски

Проект за поврзувањена локални патишта

ИЗВЕСТУВАЊЕ

за достапност на документ и одржување на јавна расправа/видео консултација задокументот

План за управување со животната средина и со социјалните аспекти (ПУЖССА) за реконструкција на локалниот пат  Р 29371 – Слоештица во Општина Демир Хисар,во рамки наПроектот за поврзувањена локални патишта

Последно освежено на Четврток, 14 Мај 2020 08:18
Повеќе...
 
КРИЗЕН ШТАБ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Недела, 19 Април 2020 14:59

19.04.2020

.

foto subvencii za na veb

Повеќе...
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ - ОДДЕЛЕНИЕ ЗА УРБАНИЗАМ, ЗЖС И КОМУНАЛНИ ДЕЈНОСТИ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Четврток, 19 Март 2020 11:13

19.03.2020

.

izvestuvanje-oddelenie-za-urbanizam

Последно освежено на Четврток, 19 Март 2020 11:21
Повеќе...
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Среда, 18 Март 2020 11:34

18.03.2020

izvestuvanje-za-skrateno-rabotno-vreme-za-na-veb

.

Последно освежено на Четврток, 19 Март 2020 11:32
Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 3 од 10

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер