Известувања
Откривање на скриените атракции на националниот сервис, МТВ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Понеделник, 10 Мај 2021 08:29

Discovering hidden attractions is at Македонска Радио Телевизија (МРТ).

Гостувањето на Емилиа Героска - проектнa менаџерка на проектот Откривање на скриените атракции на националниот сервис, МТВ

Видео запис превземен од националниот сервис, МТВ

logo ipa cbc republic of north macedonia - republic of albania

#ipa2cbcmkal  #euwithyou  #МЛС

Последно освежено на Вторник, 18 Мај 2021 14:26
 
Одлука за избор на реонски инструктори за КПР 25 Демир Хисар PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Четврток, 18 Март 2021 09:18
odluka za izbor reonski instruktori
Последно освежено на Четврток, 18 Март 2021 09:26
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Понеделник, 04 Јануари 2021 09:22

04.01.2021

.

14.memorijalen-turnir-vo-bilijard2021-najava

.

Последно освежено на Петок, 22 Јануари 2021 13:02
Повеќе...
 
ИЗВЕСТУВАЊЕ за јавна расправа/видео консултација PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Среда, 13 Мај 2020 13:52

Република Северна Македонија

Министерство за транспорт и врски

Проект за поврзувањена локални патишта

ИЗВЕСТУВАЊЕ

за достапност на документ и одржување на јавна расправа/видео консултација задокументот

План за управување со животната средина и со социјалните аспекти (ПУЖССА) за реконструкција на локалниот пат  Р 29371 – Слоештица во Општина Демир Хисар,во рамки наПроектот за поврзувањена локални патишта

Последно освежено на Четврток, 14 Мај 2020 08:18
Повеќе...
 
КРИЗЕН ШТАБ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Недела, 19 Април 2020 14:59

19.04.2020

.

foto subvencii za na veb

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 2 од 10

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер