Интервју PDF Печати Е-пошта
Напишано од Urednik   
Вторник, 26 Декември 2017 14:22

Денес, во вестите на ТЕРА телевизија во 16:55ч. ќе можете да го проследите интервјуто

на Градоначалникот на Општина Демир Хисар, Марјанче Стојановски. 
Репризи 00:40ч. и утре наутро во 07:00 часот. 
Истото ќе биде објавено и на официјалната Веб страна на ТЕРА Телевизија.

Последно освежено на Вторник, 26 Декември 2017 14:47
 

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер