Соопштенија
ЈАВЕН ПОВИК - Општина Демир Хисар PDF Печати

4.7.2022

.

pokana-petta-demirhisarska-letna-skola-1

Повеќе...
 
СООПШТЕНИЕ - ЈАВЕН ПОВИК PDF Печати

1.7.2022

.

grb-na-opstinata-za-na-veb-vektorska-forma

Повеќе...
 
СООПШТЕНИЕ ЗА СПРОВЕДУВАЊЕ НА ЈАВЕН УВИД PDF Печати

23.6.2022

Повеќе...
 
Повик за формирање на партиципативно тело за урбанистичко планирање PDF Печати

Povik za formiranje participativno telo small 1

Повеќе...
 
Решение за одобрување Програма ГАСПРОМЕТ PDF Печати
Resenie-Gaspromet-potpis-small-Page1
Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 3 од 31

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер