Вести
НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ „ДЕМИР ХИСАР, 2022“ PDF Печати
Вести

26.4.2022

ВЕЛИГДЕНСКА ФОЛКЛОРНА СРЕДБА

.

veligdenski-festival-centralna-manifestacija

Повеќе...
 
СВЕЧЕНОСТИ ПО ПОВОД ВЕЛИГДЕН PDF Печати
Вести

23.4.2022

.

veligdenski festival

.

Повеќе...
 
ИТНА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

20.4.2022

.

Повеќе...
 
ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ВО ПРЕСРЕТ НА ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ PDF Печати
Вести

20.4.2022

.

humanitarna-veligdenska-aktivnost

Повеќе...
 
ЗАВРШНА ФИНАЛНА ВЕЧЕР - ХУМАНИТАРЕН МЕЃУИНСТИТУЦИОНАЛЕН ТУРНИР ВО МАЛ ФУДБАЛ, 2022 PDF Печати
Вести

18.4.2022

.

finalna-vecer-vii-humanitaren-turnir

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 3 од 273

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер