Вести
ПРЕДНОВОГОДИШНИ СВЕЧЕНОСТИ PDF Печати
Вести

26.12.2022

.

novogodisen-bazar-2022-gradski-plostad

.

Повеќе...
 
НОВОГОДИШНИ ПАКЕТЧИЊА ЗА ДЕЧИЊАТА ОД ДЕТСКАТА ГРАДИНКА „ВТОРИ СЕПТЕМВРИ“ PDF Печати
Вести

23.12.2022

.

prednovogodisni-svecenosti-podaroci-novogodisni-paketcinja-za-detska-gradinka

.

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 18. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

22.12.2022

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 17. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

14.12.2022

Повеќе...
 
ИНТЕРВЈУ СО ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НАЈДОВСКИ PDF Печати
Вести

13.12.2022 

.

izvadok-od-intervjuto-na-gradonacalnikot-najdovski-za-vesnikot-penzioneri

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 5 од 282

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер