Вести
СВЕЧЕНОСТИ ПО ПОВОД 2. СЕПТЕМВРИ, ДЕНОТ НА ОСЛОБОДУВАЊЕТО НА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

2.9.2022

- ОДРЖАНА СВЕЧЕНА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР, А ПО ПОВОД 2. СЕПТЕМВРИ, ДЕНОТ НА ОСЛОБОДУВАЊЕТО НА ДЕМИР ХИСАР

.

svecenosti-po-povod-2-septemvri-denot-na-demirhisar-4

Повеќе...
 
СВЕЧЕНА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

2.9.2022

Повеќе...
 
ОДБЕЛЕЖАНА 119. ГОДИШНИНАТА ОД СМРТТА НА ЈОРДАН ПИПЕРКАТА PDF Печати
Вести

10.8.2022

.

odbelezana-119-godisninata-od-smrtta-na-jordan-piperkata

Повеќе...
 
„ИЛИНДЕН ВО СМИЛЕВО, 2022“ PDF Печати
Вести

- Покана за присуство и учество на манифестацијата

27.7.2022

.

pokana-za-ilinden

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 12. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

22.7.2022 

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 9 од 282

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер