Вести
ВЕЛИГДЕНСКА ПРАЗНИЧНА ЧЕСТИТКА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НИКОЛА НАЈДОВСКИ PDF Печати
Вести

16.4.2023

.

oficijalna-cestitka-po-povod-veligden-2023

Повеќе...
 
ВЕЛИГДЕНСКИ СВЕЧЕНОСТИ PDF Печати
Вести

УТВРДЕНА ПРИГОДНА СВЕЧЕНА ПРОГРАМА ПО ПОВОД ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ

13.4.2023

.

flaer-nacionalen-veligdenski-festival

Повеќе...
 
ИЗЛОЖБА ВО ДЕМИР ХИСАР НАСЛОВЕНА „ЧЕНТО - БИОГРАФИЈА НИЗ ФОТОГРАФИИ” PDF Печати
Вести

автор: Рубинчо Белчески - историчар, кустос советник

10.4.2023

.

izlozba-cento-biografija-niz-fotografii-1

.

Повеќе...
 
ЗАВРШНА ФИНАЛНА ВЕЧЕР - VIII. ХУМАНИТАРЕН МЕЃУИНСТИТУЦИОНАЛЕН ТУРНИР ВО МАЛ ФУДБАЛ, 2023 PDF Печати
Вести

- доделени дипломи и пехари

10.4.2023

.

osmi-megjuinstitucionalen-turnir-vo-mal-fudbal-2023

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 22. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати
Вести

7.4.2023

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 2 од 282

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер