НОВОГОДИШНА ЧЕСТИТКА PDF Печати
Вести

30.12.2022

.

novogodisna-cestitka-2023

.

Градоначалникот Никола Најдовски, од негово лично име и од името на сите вработени во локалната самоуправа, упатува честитки по повод Новогодишните и Божиќните празници, со искрени желби за добро здравје, лична, семејна и општествена благосостојба, радост, љубов, спокој, меѓусебна почит, просперитетна иднина и среќен живот на сите.


 

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер