Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА СРЕДБА СО ПРЕТСТАВНИЦИ ОД ПРЕСПАНСКО - ПЕЛАГОНИСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЕПАРХИЈА PDF Печати

24.6.2022

.

sredba-so-prespansko-pelagoniska-eparhija

.

Повеќе...
 
СООПШТЕНИЕ ЗА СПРОВЕДУВАЊЕ НА ЈАВЕН УВИД PDF Печати

23.6.2022

Повеќе...
 
26. РЕГИОНАЛНИ ПЕНЗИОНЕРСКИ СПОРТСКИ НАТПРЕВАРИ PDF Печати

16.6.2022

.

sportski-penzionerski-nastan

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 11. СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

23.6.2022

.

Повеќе...
 
Јавен повик за работно ангажирање PDF Печати

Ј  А  В  Е  Н     П О В И К

до

евидентирани невработени лица за вклучување во

Програмата Општинско - корисна работа

Javen Povik Page1 small

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 3 од 274

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер