Добродојдовте на официјалната страница на Општина Демир Хисар!
СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ PDF Печати

ПРАЗНУВАЊА

11.1.2022

.

soopstenie-vasilica2022

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 4-ТА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

23.12.2021

Повеќе...
 
ДНЕВЕН РЕД ЗА 3-ТА СЕДНИЦА НА СОВЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР PDF Печати

17.12.2021

Повеќе...
 
Предлог Буџет на Општина Демир Хисар за 2022 година PDF Печати

ПРЕДЛОГ БУЏЕТ НА ОПШТИНА ДЕМИР ХИСАР

ЗА 2022 ГОДИНА

ПРЕДЛОГ-БУЏЕТ ЗА 2022 ГОДИНА-ОБРАЗЛОЖЕНИЕ
Фискална табела
Биланс на приходи
Биланс на расходи
Капитални расходи
Тековни оперативни расходи
Функционални расходи
Функционални расходи на потпрограма
Посебен дел

 
ПО ПОВОД 5. ДЕКЕМВРИ, ОДБЕЛЕЖАН СВЕТСКИОТ ДЕН НА ВОЛОНТЕРСТВОТО PDF Печати

03.12.2021

.

odbelezan-5-dekemvri-svetski-den-na-volonterstvoto-1

.

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 10 од 274

Пријави проблем

Анкета

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер